For Vision Production

O nás

Služby agentury ZUZA ART PRODUCTION, s.r.o. jste mohli využít jak v České, tak ve Slovenské republice. Filosofií agentury bylo propojovat kultury obou států. Těšilo nás, že jsme realizací svých akcí přispěli k prohlubování kontaktů mezi slovenskými a českými umělci a vzájemně se tak mohli inspirovat.

V roce 2001 vznikl nápad uskutečnit pokusný 4-denní divadelní festival „To nejlepší ze slovenského humoru“, kterého nultý ročník se setkal s velikým ohlasem pražského publika. V roce 2002 naše agentura uspořádala už týdenní přehlídku slovenských komedií v pražském Divadle ABC a od roku 2003 měl festival i obrácenou verzi - ve slovenském vinařském městečku Pezinok se pravidelně představovali nejlepší čeští komediální herci a baviči. 

V roce 2006, 2007 a 2008 jsme produkovali slavné Československé bály v pražském Obecním domě, které byly prohlídkou nefalšovaného důkazu přátelství mezi oběma krajinami. Stali se prestižní událostí každoroční plesové sezóny.

Naší agenturu jste ale mohli využít i při organizaci společenských akcí, firemních eventů, VIP večírků, atd. ZAP poskytovala v letech 2001 - 2008 spolupráci v různých oblastech produkčního zabezpečení. 


zobrazeno: 866 krát | založeno: 2013-04-02 19:30:19