For Vision Production

DOPISY

Za všechny dopisy účinkujících, děkujeme!


 

Milá paní Horová,

 

Slovy ani snad nelze vyjádřit nádherné pocity, které mne do dnešního dne naplňují.

 

Ten moment překvapení, kdy jste se se svým štábem objevili před mými dveřmi, střídající pocit štěstí z toho, že mému synovi Tomáškovi chcete udělat radost byl nádherný.

 

Ještě dnes Tomášek vzpomíná na ty dva krásné dny strávené v Praze a oči mu přitom září stejně jako tenkrát. Z pohledu matky Vám nikdy nebudu umět dostatečně poděkovat za svého syna Tomíka a z pohledu člověka Vám děkuji za to, že ostatním lidem děláte (i když třeba jen na chvíli) život krásnější a z ostatních dobrých lidí se díky Vám stávají tito lidé ještě lepšími.

 

Váš štáb bych označila jako partu úžasných lidí, se kterými jsme si užili spoustu krásných okamžiků a legrace.

 

S panem Křížem jsme se cítili dobře, je to milý a citlivý člověk a zde se naprosto ztotožňuji s názory diváků.

 

Ať se z Kousku Nebe stane pořad s obrovským Kusem Nebe Vám přeje Helena.

 Dobrý den paní Horová,

dlouho jsem pátral, než jsem se dostal na kontakt do ČT. Po natáčení jsme se rozešli a aniž bych si poznamenal kontakt na někoho z Vašeho týmu, odjeli jsme. Nyní mi kontakt na Vás dal Jan Škriňa a já bych Vám a Vašemu kolektivu chtěl napsat několik řádků. Také děkuji za foto mých vnoučat z maskérny.

V prvé řadě bych Vám chtěl poděkovat za práci, kterou jste odvedli při natáčení a tady bych začal týmem, který se mnou natáčel dva dny. Vedoucí týmu - režisér pan Petr (příjmení si nepamatuji) odvedl skutečně vynikající práci včetně jeho kolegů kameramanů a zvukaře. S tak skvělými lidmi se práce vykonávala s radostí. I když popravdě, byla to pro mne dřina a v některých momentech to bylo na hraně mých sil, když jsem viděl co si kluci ze štábu museli prožít, klobouk dolů. Bavilo mne s nimi natáčení, nikdy jsem nic podobného nezažil. Prosím předejte moje poděkování konkrétním lidem. A panu režisérovi Petrovi dotaz, zda na mne nezapomněl ozval se mi. Děkuji.

Dále bych rád poděkoval Pavlu Křížovi, byl pro mne překvapením od počátku natáčení a na studio jsem se na Pavla také těšil. Je to velice milý a příjemný člověk. Členové mé rodiny, kteří se účastnili natáčení v ČT byli z Pavla kříže opravdu mile potěšeni a jednoznačně získal jejich sympatie. Skvělá volba pro tento druh pořadu. Já vím, takových pochval se asi Pavlovi dostává hodně, ale má rodina je ze severní Moravy a nestane se jim často potkat osobu z televizní obrazovky.

Také bych chtěl poděkovat všem Vám, kteří jste se podíleli na pozadí tohoto pořadu a natáčení. Všichni co jsme tam byli, byli velmi příjemně potěšeni, jak to v televizi vypadá. Poděkování patří též ale za poslední překvapení a to je limuzína a restaurace. To ráno před natáčením bylo opravdu překvapením a musím napsat, že se to Janu Škriňovi povedlo. Závěrem i posezení v restauraci, kde jsem se až skoro v závěru večera dověděl, že jste darovali i částku na úhradu. I to bylo vynikající překvápko.

Tak tedy mnohokráte děkuji za sebe, za svou rodinu a přátele. Přeji Vám všem, aby se Vám i nadále vedlo tak dobře dělat "Kousek nebe" na který budu mít já a mí nejbližší dlouhé a krásné vzpomínky.

Ještě jednou obrovské díky - Petr Nenutil


Hezký večer,

moc děkujeme za poslané fotky-jsou hezké a taky děkujeme za informace o vysílání:-)-jsme překvapeni,že už se to odvysílá příští středu-jsme všichni malinko nervozní jak to vše dopadlo a dopadne:-).

Vám všem přejeme mnoho úspěchů a spokojených diváků-pořad se nám moc líbí-je to velice pěkně udělané:-)

S pozdravem Jana Kolibačová s dětičkama z příběhu Tři děti a moře


________________________________________________________________________________________________________________________________________

Dobrý den paní Horová, chtěl bych ještě jednou poděkovat za Vaši práci a práci všech, kteří se podíleli na mém "kousku nebe." Po odvysílání v televizi jsem  registroval spousty reakcí svých známých a lidí, kteří mne jen  znají a mají na mne kontakt. Reakce na pořad byly velmi kladné, prostě se to povedlo. Chtěl bych tedy ještě jednou poděkovat. 

 

Pokud mohu být zcela upřimný, v některých případech jsem s lidmi hovořil delší dobu o pořadu a zazněly i názory, že to místy vypadalo, jako bych dostal "peklo na zemi". Tedy myšleno obrazně. To  bylo to shlédnutí zásahu u ohně. Ptali se mne, jak napadlo někoho dát mi jako dárek práci, jak to, že tam nebylo nic, co by mi vlastně vneslo k životu cosi, čeho si prostě užiji, ať už zábavu, relax či překvapení, ve kterém bych se cítil "jako v nebi." Názory, že "kousek nebe" to nějak moc nepřipomínalo oproti jiným odvysílaným dílům. Ti, kteří neznají Honzu, to prostě nějak nemohli pochopit. Bylo potřeba dost vysvětlování a upřesnění jak se to stalo. 

S těmito názory jsem vyrovnal velice snadno, byly to jen reakce, nebyly to kritické připomínky. Ale jak jsem nad tím stále přemýšlel, asi na tom malinko něco je. V každém případě, já jsem za zkušenosti rád. 

 

Celkově hodnotím vše co jsme společně vytvořili, jako velice zdařilé dílo, a  já jsem spokojený. A to je nejdůležitější.

V závěru bych Vás chtěl požádat zda je možno spojit se panem Petrem Orozovičem. Netuším kde pracuje, a jak bych se sním mohl kontaktovat. Velice děkuji a přejí Vám hodně zdaru a úspěšných realizací ve Vašich projektech.     Petr Nenutil

_____________________________________________________________________________________________________________________________________

Ahoj Samueli,

rádi bychom napsali Tobě i Tvé mamince / ale nemáme na ní kontakt/ .
    
     Alespoň touto cestou bychom chtěli Tvé mamince, Tobě, ale i celému štábu, který se zúčastnil natáčení milého překvapení pro celou naší rodinu upřimně poděkovat. Chtěli jsme se ozvat ihned po odvysílání, ale byli jsme sestřihem a realizací pořadu tak dojati, že jsme potřebovali nějaký čas k tomu, abychom to vše vstřebali vč. pozitivních reakcí v našem okolí. Ještě jednou moc děkujeme za porozumění a starostlivost, jaké se nám ze strany celého týmu dostala a jsme nesmírně vděčni, že jsme vás všechny mohli tímto způsobem poznat a zároveň alespoň trochu nakouknout  pod pokličku náročného zaměstnání, jehož výsledek jsme mohli s celou rodinou v březnu ocenit.
     
     Ještě jednou moc děkujeme a přejeme všem mnoho dalších skvělých pořadů a mnoho úspěchů do další práce.

S pozdravem
Rosťa, Iva, Noemi a Tobiáš Czekajovi


zobrazeno: 681 krát | založeno: 2015-02-24 17:13:44